Украiнська   UkrainianЯзык СССР     USSR


У цьому розділі не буде чіткого хронологічного опису історії групи ROCKETS, зміни складу та імен учасників. Про це можна дізнатись з інших джерел (наприклад, відомого сайта Марчелло Баригацці) і тому немає сенсу переписувати її ще раз. Пропоную подивитись на групу очима її участників та італійської преси золотого віку поп і рок-музики - 1978…1981рр., з яким  співпадає розквіт ROCKETS, і нехай кожен робить свої висновки. 

Ніхто з учасників зіркового складу групи чомусь не любив згадувати колишні досягнення. Також ніхто не міг конкретно відповісти на питання про те, чому не перевидаються альбоми, не тиражуються телевізійні кліпи, записи концертів (те, що вони існують в хорошій якості, стало зрозумілим з недавніх програм італійського ТВ) і кому належать авторські права. Адже інтерес публіки дійсно був великим. Проте до 2007 року ми мали лише кілька офіційних збірників, і на останньому з них більшість класичних пісень записані з характерними шумами вінілу! Кращі альбоми групи з високою якістю звуку на CD офіційно були видані тільки в 2007 році, проте досить незначним тиражем і в одній упаковці. Всі інші видання на CD були піратськими. Тож, рушаймо назад в райські (для меломанів, звичайно) 70-і…

Вони висадились на нашу планету в 72-му році, в Парижі - п'ятеро космічних посланців на ім'я CRYSTAL, а потім ROCKETS - і, щоб сильно не налякати нас, землян, прийняли майже людську подобу : лисі голови, срібна шкіра, відсутній погляд і земні імена. Вони спілкувалися  з нами на зрозумілій всій галактиці мові музики - універсальній мові математики і почуттів - як прибульці у фільмі "Контакт третього ступеню". Вони назвали своєю батьківщиною Францію і розпочали завоювання нашої планети. 
… У 1975 році група виступала на маленькій дискотеці в Каннах - з досить скромним обладнанням і світловим оформленням. Там їх і помітив Мауріціо Канничі зі студії CGD і вже через п'ять хвилин зрозумів, що відкрив нову музичну планету. Виходять перші сингли - Rocket Man, Future Woman / Sexy Planet і Samourai, й група перебазується в Італію. 

Згадує Герард "Літтл" Ельхер, басист і автор текстів більшості пісень:
- З самого початку, коли ми зібрались разом, нас об'єднала пристрасть до музики, інтерес до наукової фантастики і позаземних світів. Ми тоді шукали якусь оригінальну ідею. І ми подумали, а чи варто далеко йти? І виявилось, що достатньо трансформувати наше захоплення фантастикою в музику. Ось так народився ROCKETS.

Future Woman - Sexy planet
Future woman - Pretty star
Future woman - Sexy Rocket

 

Саме в Італії вони отримали всесвітнє визнання. Суміш музики диско, року з електронними ефектами, вокодером і містичними загадковими текстами про фантастичні світи, галактичні подорожі в далекому майбутньому порождує  новий музичний стиль - спейс-рок, який одразу входить у моду. Шоу ROCKETS - найбільш видовищне в Італії на ті часи. Вони були одними з перших, хто зрозумів важливість сценічних ефектів, і дали волю своїй фантазії. Дим, промені потужного лазера, базука (полум'я з якої  вилітає на три метри), костюми "прибульців",  фантастичні декорації на сцені, гітари оригінальної форми - все це створює  атмосферу якоїсь містичної таємниці. Інший світ, інший всесвіт, інший вимір.  

 

Перша довгограюча платівка (без назви) Rockets виходить у 1976 р. у Франції, через рік - в Італії, ще через рік - в Іспанії. У 1977 р. ROCKETS беруть участь у шоу "Festival di Pesaro" і вперше з'являються на італійському телебаченні. В цьому ж році  затвердився основний склад групи, незмінний до 1983 р.:


Хрiстiан Ле Бартц (вокал, клавішні)

       

-Я народився 25 квітня 1951 р., і музика - у мене в крові. Перші кумири - Роллінг Стоунз та Бітлз, потім Джим Моррісон. Батьки були категорично проти моїх музичних уподобань, але, на щастя,  я зміг настояти на своєму. Грав у студентській групі "Блюз". Пізніше я зустрів Герарда, басиста іншої групи, і ми потоваришували. На початку 70-х ми сформували групу Crystal. Потім змінили назву на Rockets і стали відомими. Але ми не досягли б такого успіху без нашого продюсера Клода Лемона, який підтримав нас в найскрутніші моменти, та й взагалі може вважатись шостим членом групи. Не всім подобається наше звучання, але воно - відбиток часу, і тому молодь слухає нас. Трохи про особисте життя… Один раз я одружився, але невдало. Мій улюблений колір  - чорний, мені подобаються дівчата і я займаюсь карате. У мене важкий характер і мені до смаку необроблене м'ясо. Не люблю алкоголь і кіно, крім фантастики. (З інтерв'ю журналам CIAO 2001 та IL MONELLO)


Алан Маратрат (соло-гітара, клавішні, вокал)

       

-Я захопився музикою, коли мій брат Гай купив електрогітару. Народився в Тонерре, 19 квітня 1956 р. , під знаком Овна. Я не вживаю алкоголь і обожнюю спагетті. Мені подобаються блондинки в червоному, як Мерилін Монро у фільмі "Ніагара". Я фанат електронної музики - це вираз нашого часу. Ми постійно експериментуємо, шукаємо нове звучання, з яким увійдем в 80-і роки. Взагалі, майбутнє за нами, Rockets. Якби  я не став музикантом, то став фотографом або дизайнером. Для меня головне - творчість. Улюблений музикант - Джиммі Хендрікс. (З інтерв'ю журналам CIAO 2001 та IL MONELLO)


Герард "Літтл" Ельхер (бас гітара, вокал)

       

- В 12 років я почав співати в дитячому хорі. Мені поталанило - я зустрів четвірку майбутніх Rockets і Клода Лемона. Разом - ми сила. Наша дружба важливіша, ніж музична техніка. Ми стали відомі післе того, як заспівали англійською. За відсутності міжпланетної мови - це найкращий варіант. Я ще не одружений і перевагу надаю блондинкам. Мені подобаються машини "Ягуар", теніс, сонце і море. Читаю тільки фантастику, а з напоїв надаю перевагу віски бурбон. Музичні смаки - від класики (особливо Бетховен) до Стіві Уандера, Cream і Девіда Боуі. Ім'я "Літтл" я взяв із пісні "Little Man" Sonny and Sher. Хоббі: моделі старовинних автомобілів (З інтерв'ю журналам CIAO 2001 та IL MONELLO)


Фабріс Куальотті (клавішні, синтезатор)

       

-Я наймолодший в Rockets, теж з дитинства мріяв стати артистом. Народився  в 1958 р. у сім'ї італійського походження. В п'ятнадцять років я грав у групі House of the Rising Sun. До складу Rockets увійшов за об'явою в студії звукозапису і замінив Бертина Хьюго на клавішних. Якщо говорити про банальні речі, мені до смаку вишукана їжа та вино. Займаюсь альпінізмом. У мене добрий характер, але часто буваю не в гуморі. Мої  улюблені музиканти - Девід Боуі (він доволі екстравагантний, але не занадто) та Rolling Stones. (З інтерв'ю журналам CIAO 2001 та IL MONELLO)


Алан Гротцiнгер (ударні)

       

-Я став барабанщиком у 10 років, вправляючись на кастрюлях. У 14 отримав першу справжню ударну установку. Я народився 18 травня 1955 р., поєднався з Rockets, коли мені було дев'ятнадцять і не жалкую про це. Ми стали створювати фантасмагоричні спектаклі, які доставляли публіці більше задоволення, ніж просто хороший звук. Наші пісні - фантастичні, пророчі. На дозвіллі я часто хожу в кіно. Мій улюблений фільм - "Заводний Апельсин." Актори - Жерард Депардьє і Ромі Шнайдер. Музиканти - Элла Фіцжеральд і Девід Боуі. (З інтерв'ю журналам CIAO 2001 та IL MONELLO)
- До того, як стати часткою ROCKETS, я багато працював з ударними інструментами, по 5 годин щоденно - сольфеджіо і техніка. Я мріяв стати видатним музикантом. Не просто відомим, а саме видатним барабанщиком. Хоча я вважаю, что так і не досяг того рівня, якого хотів досягти - щодо індивідуальної майстерності.  (З інтерв'ю російському сайту, 2001 р.)


І, нарешті, Клод Лемон - менеджер та єдиний землянин у групі.    

In the land of the carbon cell
Is a place for some other race
In another time in another land

 Другий альбом ROCKETS On the Road Again виходить у 1978 р. в багатьох країнах- від Европи до Канади, Америки і Австралії - й забезпечує прорив групи в музичному і комерційному плані. Заглавна пісня - нова, дуже вдала обробка одноіменного хіта кінця 60-х. На обкладинці американського видання назву групи змінено на Tom n' Jerry's Rockets (за назвою студії грамзапису та щоб не плутати з одноіменною місцевою рок-н-ролльною командою). У тому ж році група гастролює по США і Канаді, з'являється на американському телебаченні. 

Наступний альбом, Plasteroid (1979) став "золотим" в Італії ще до того, як надійшов у продаж - тільки на замовлення магазинів - і остаточно закріпив успіх ROCKETS у Європі, протримавшись кілька тижнів на верхніх сходинках хіт-парадів. 

Electric delight
Intergalactic band
Is going to land

Після одноіменного туру випущено перший і єдиний зальний альбом Live. Його слід послухати хоча б заради нового звучання пісні "Future Woman" - обтяженого і з вокодером. Також у 1979 р., тільки в Італії, виходить збірний альбом Sound of the Future. Він містить повну версію "Space Rock" і "Future Woman", а також "Don't be sad" і "Atomic Control", раніше випущених тільки у виді синглів..
Практично всі італійські музичні журнали того часу не жалкують сторінок для ROCKETS. Безліч фотографій (багато подано в разділі "Photos"), інтерв'ю, тексти пісень і навіть комікси.



Flying on the way
back to your planet

    


Христиан ле Бартц, вокаліст і духовний лідер групи (з інтерв'ю журналу IL MONELLO, 1978 і 1979 р.р.):

- Христиан, коли ви вперше виступили перед публікою з вашою піротехнічною виставою?
- У 72-му році в Парижі. Ми вже тоді почали показувати ЦЮ музику. Щоправда, в звичайному одязі й навіть з довгим волоссям.

- І як виникла ідея поголити голову, пофарбуватись срібною фарбою і надягти  "космічні" костюми?
- Неможливо достеменно назвати автора. Це через наше спільне захоплення астронавтикою і НЛО. Метаморфоза стосується не тільки нашої зовнішності. Ми створили і нове направлення в рок-музиці. Причому нашу музику потрібно не тільки слухати,але й бачити. Бережіть очі, коли приходите на наш концерт!

- Ви дійсно вірите в реальність НЛО?
- Так, ми віримо в НЛО і наявність життя в інших, невідомих нам світах.

- І що є підставою цієї впевненості?
- Хоча б те, що щорічно витрачається купа грошей на фотографії, спостереження, вивчення, тощо. Хто любить викидати гроші на вітер? Крім того, існує багато явищ і феноменів на нашій Землі, які ніхто не може пояснити. Велетні на острові Пасхи, наприклад. Або руїни древніх споруд в Андах, на багатокілометровій висоті. Вони споруджені з блоків, які неможливо транспортувати за допомогою сучасної техніки. Це і багато іншого, що втомливо було б тут перераховувати, примушує задуматись, що існувала колись інша цивілізація, яка загинула тисячі й тисячі років тому  в ядерній війні.

- Але все ж, при чому тут НЛО?
- Там цілком можуть бути колишні жителі Землі, які свого часу знайшли притулок на інших планетах, рятуючись від катаклізмів. В будь-якому випадку, в США  і СРСР достатньо інформації й документації на цю тему. Приклади? Багато фантастичних фільмів останніх років настійливо привчають людей до ідеї існування таких форм життя, що суттєво відрізняються від нас.

- І ви шукаєте зв'язок з ними за допомогою музики?
- Так, намагаємось. Сподіваюсь, це цікаво всім, не тільки нам.

 Фабріс Куальотті, клавішні:
- Наша вистава стала ще цікавішою. Ми використовуємо більш потужний лазер - його промінь може бути помітним на відстані двадцяти кілометрів. Потім додали два величезних плексигласових куполи і два великих білих яйця, з яких ми з'являємось на початку концерту. Також дуже видовищна річ - портативний лазер в очах робота.

Клод Лемон , менеджер:
- Наша сила - у справжньому професіоналізмі та постійному розвитку. … Бітлз - феномен 60-х років. Це ціла епоха. Ми з нашою електронною музикою хочемо таким чином відобразитись у 80-х роках.

Алан Гротцингер, ударні (з інтерв'ю російському сайту, 2001 р.):
- Ми не стали відомими за одну мить. Ми пережили достатньо важкі часи, даючи невеликі концерти у Франції і нічого при цьому не заробляючи. Думаю, що цей період продовжувався до моменту виходу альбома ''On the Road Again''. Але крок за кроком нас визнавали в Італії, й у нас з'являлось все більше прихильників. Люди легко пізнавали нас на вулиці.
… Клод Лемон - наш продюсер і видавець. Він був для нас, можна сказати, батьком. Rockets з'являлись тільки завдячуючи йому.



How to tell you people, it would blow your mind
Outer space is a wall, emptiness behind

GALAXY в комиксах 

    

 

Післе шаленого успіху платівки Plasteroid записується новий концептуальний альбом Galaxy - історія зустрічі ROCKETS з містичним галактичним посланцем. Ця історія бере початок у далеких галактиках і безпосередньо зачіпає Землю. ROCKETS виступають представниками на нашій планеті якоїсь сутності (бог? суперкомп'ютер?), чий посланець на космічному кораблі "Галактика" (під управлінням біоробота : "my brain is a computer… my eyes are deadly lasers") наближається до Землі. 

I was designed in a robotic way
I am programmed to help the human race
I speak your language and I've come today
To solve the problems you've now got to face

"Цей диск прямує у восьмидесяті роки, а, може, й далі" - впевнений Клод Лемон. Альбом Galaxy і сингл-сорокап'ятка Galactica - на вершинах хіт-парадів. За підсумками продажу в світі пластівка "Galaxy" швидко стала платиновою.
За чотири роки тільки в Італії продано білше мільйона пластівок ROCKETS. Планується новий американський тур. Щоправда, назву групи планується змінити на Silver Rockets, щоб (знову ж таки) публіка не плутала їх з місцевою детройтською групою.


Уривки з интерв'ю італійському журналу TUTTO в паузі великого турне "Galaxy" 80-го року:

 - Все ж таки, хто такі Rockets? Посланці Галактики з місією миру на Землі або просто артисти, які створюють музику майбутнього? Хто пілот космольоту Rockets?
- Ми цілком рівні у спілкуванні й кожний вносить свою долю в нашу музику. Але люди вважають, що Христиан - наш пілот. Нехай так, але це просто образ.
У дійсності ми - нормальні люди із своїми проблемами. Ми також ходимо в кіно і на концерти. У кожного є особисте життя, хоча нікто з нас не одружений. Музика, звичайно, займає більшу частину нашого часу. Після гастролей,під час яких ми є нерозлучними кілька місяців, кожен усамітнюється десь на півтора місяця, щоб відпочити і подумати про новий матеріал. Це щось на зразок ескізів нових пісень. Потім зустрічаємось і деякі з цих ідей відкидаються, а деякі матеріалізуються згідно з нашим образом і настроєм.


- Чи є суперечність між вашим образом і особистим життям?
- Звичайно, ні. Вони ідентичні. Ми не придумуємо порожній міф, бутафорію. Все серйозно. Ми впевнені, що і в земній реальності існують форми життя, недоступні нашому поняттю і сприйманню. Хіба виключено, що десь на планеті за мільйон світлових років існують істоти схожі на нас.

- Ваша музика змінюється?
- Змінюється, звичайно. Ми намагаємось дати людям, які приходять на наші концерти, якісь нові враження. Останнім часом  ми ближче до року, ніж до диско. Наше звучання визначається нашим образом і постійно покращується.



   

У наступному альбомі рi=3.14, що з'явився у 1981 р., якимсь чином відобразився застій у музиці диско. Це був явний поворот у бік року, хоча й "комп'ютеризованого", з синтезаторами й електронними ударними. Ідеальний твір для дискотек майбутнього. Окремі пісні як фрагменти єдиного твору, в основі яких - жорсткий ритм.

Somewhere in the distance
In another world
There is a man who lives out of time
Sort of a man not of our kind


З інтерв'ю журналу Ciao 2001 (1981г.) - на питання відповідають Христиан Ле Бартц і Шанталь Річчі:
Вони спокійно заходять у зовсім земних джинсах і чорних шкіряних куртках, а один навіть говорить "Привіт!" італійською мовою. Але голені голови все ж таки нагадують про їх походження.
- Я бачу вас і ваші нові фото. Фраки, чоботи, ковбойські капелюхи, панківські шкіряні куртки… Що відбувається? Ви вирішили змінити образ, який приніс вам успіх? Ви не боїтесь, что Rockets, перевдягнуті в ковбоїв, можуть бути не прийняті прихильниками?
- В жодному разі. Ми трохи змінились, тому що безглуздо зациклюватись на чомусь одному. Ми еволюціонуємо музично і сценічно, а разом з нами розвивається і наша публіка. Але це не означає, що ми стаємо панк-групою. Ми приглядаємось до нових музичних явищ і течій, і, якщо нам щось подобається, намагаємось використовувати у себе. Свого часу ми використовували якісь елементи, ритми европейського диско, але ми ніколи не були диско-групою. Музичні уподобання  можуть бути різними. Комусь пободається панк, комусь - комп'ютеризироване звучання Kraftwerk, у нас багато спільного з традиційним роком.

- Хто придумав сюжети нових фотографій?
- Ми всі разом з нашим продюсером. Ми довго сперечались і зійшлись на тому, що вже не варто залишатись тільки в образі космічних прибульців. Але тема космосу завжди залишається основною в наших піснях.

- Що означає назва альбому рi=3,14?
- 3,14 - магічне число.Воно в основі всіх розрахунків руху в космосі - орбіт, размірів і швидкості планет, взаємодії нашої планети зі Всесвітом. Воно було відомо ще будівникам єгипетських пірамід…

- Ще одна загадка альбому 3,14 - жіночий голос в Ideomatic, який несподівано виступає в дуеті з вами французькою мовою. Хто ця  гостя?
- Леді Шанталь Річчі.

- Вас тепер шестеро?
- Ні, Шанталь записала з нами пісню, готує відеокліп і буде брати участь у наших гастролях. Але вона не Rockets, це єдина земна жінка, яку допустили до групи.

- Ви досить добре розмовляєте італійською. Де ви вчили мову?
- Ми розмовляємо кількома мовами,  а італійській завдячуємо нашому першовідкривачу, Мауріціо Канничі. До того ж за чотири роки ми дали більш ніж 400 концертів. Загалом, Італію ми любимо особливо. Ми пам'ятаємо наш дебют у Мілані, в 1978 році. Це був дійсно незвичайний прийом.

- Що таке бути єдиною жінкою в Rockets (питання леді Шанталь)?
- Я не в складі групи. Наше співробітництво зводиться до озвучування кількох пісень і може не мати продовження.

- Ваші враження від Rockets?
- Чудові! Вони дійсно продвинуті музиканти і дуже захоплюють своїми ідеями міжзіркових подорожей.  У пісні "Imagine" розповідається про земну жінку, яка входить у телепатичний контакт з істотами, які населяють далекий всесвіт… . Це як раз моя історія спілкування з Rockets.


Не дивлячись на сильний матеріал нового альбому, публіка чомусь втратила інтерес до групи. Альбом pi=3.14 вийшов тільки в Італії. 
Весною 1982 р. з'явився новий сингл Radio Station/Star Vision. Пісня Radio Station представлена в телепрограмі Saint Vincent. ROCKETS повернулись до свого попереднього сценічного образу "Space Man". Новая платівка Atomic вийшла восени 1982 р. і знову тільки в Італії.

Space warriors are fighting in the shade
Something special attracts me once again
Some other place, some other time
It's a world deep inside of you
Your illusions are riding with the clouds
Be your sleep unbroken until the end of time

  

 

Це був останній (і один з кращих) альбом, записаний ROCKETS в оригінальному складі, який цілковито зберігає їх стиль, звук і тексти.


Катастрофа сталась у 1984 році. Групу залишили Клод Лемон, Христиан Ле Бартц і Алан Гротцингер. Причини цього достеменно невідомі. До Roketz (незабаром змінилась і назва) приєднався екс-вокаліст групи Classix Nouveaux Сал Соло, і в такому складі був записаний новий альбом Imperception

 

На обкладинках різних видань альбому і синглів можна побачити різні назви групи (Rockets, Roketz, Rok-etz). Те, що вийшло, не мало ніякого відношення до стилю величної групи ROCKETS. Скоріше, це було схоже на черговий альбом Classix Nouveaux - танцювальна музика "нової  хвилі". Тепер це звичайні земляни (не "прибульці") в футуристичних костюмах, розроблених Віктором Тольяні, який до цього працював з групою Visitors, а також був художником, скульптором і експертом в області абстрактного і НФ мистецтва. Відеокліп Under the Sun можна було побачити в програмі фестивалю в Сан-Ремо. З групи йде "Літтл" (автор текстів практично всіх "космічних" пісень ROCKETS).
У 1986 р. виходить чергова платівка - One Way, на яку вже мало хто звернув увагу, хоча було відзнято пару кліпів та інтерв'ю для ТВ. Сингл Don't give up випущено одночасно з новим альбомом.

    


Після довгого мовчання, в 1992 р., з'явився - вперше на CD - альбом Another Future. Про колишніх  ROCKETS нагадує тільки назва, ті ж троє учасників групи (не рахуючи сесійних музикантів), продюсер Клод Лемон і пара реміксів класичних пісень. У цьому ж році надруковано першийй офіційний збірник на CD Galactica.
ROCKETS остаточно забувають скрізь, окрім Італії й колишнього СРСР. У Росії (особливо) й Украині  з середини 90-х і до середини нульових років десятки раз згадуються і перевидаються класичні альбоми і багаточисельні збірники (піратським чином).
Інтерес до групи в Італії почав якось пробуджуватись на рубежі 1999-2000 років:
- ТВ канал TeleNord присвятив ROCKETS півторагодинну програму Fratelli nella Notte.
- У магазинах Італії  з'явився піратський збірник On the Road, який включає класичні пісні періоду 77...82 рр.  Хоча продаж дисків був заборонений, частина тиражу потрапила на ринок.
- Фабріс запускає новий проект Rockets N.D.P. і мізерним тиражем (тільки в Італії) виходить вініловий сингл Gamastasis/Endless Blue.
- При безпосередній участі  Фабріса випущено офіційний збірник на двох CD The Definitive Collection, двічи перевиданий в наступні (2003 і 2007) роки.

У 2003 р. в Італії випущені сингли з кількома реміксами On the Road Again і Galactica (на CD і вінілі). На каналі MTV Italia крутиться кліп Galactica29 березня 2003 р. Фабріс і Алан Гротцингер з'явились на публіці на концерті групи Universal Band (виконує виключно кавер-версії пісень Rockets) і в завершальній частині несподівано приєднались до групи на сцені, виконавши Venus Rapsody. Алан також виконав соло на ударних і залишався за барабанами в заключній пісні вечора  "Universal Band". Фото- відеорепортаж з цього концерту можна побачити тут.


Нарешті, вийшов новий альбом Don't Stop. Звичайно, це було не те, про що таємно мріяли прихильники групи . Знову кілька реміксів і тільки одна пісня "Rockets Land" хоч якось нагадує колишніх ROCKETS. Не підтвердились і стійкі чутки про участь інших музикантів колишнього складу. Залишився тільки Фабріс (клавішні) і два музиканти з Rockets N.D.P. - L.B.M. (вокал) і Little B. (ударні). 

 

I will be your leader
shooting thunders from the stars
We are still the rockets
wrecking galaxies apart

 

  У такому складі до 2008 р. група  виступала в італійських клубах. Створюється офіційний сайт групи http://www.rocketsland.net/ (новини, відео живих концертів, фотографії ін.) ROCKETS з'являються у програмах італійських телеканалів Italia 1, Rete 4, Canale 5, Countdown.


  

11 вересня 2004 р. Rockets дали єдиний концерт у Москві, в Апельсин-клубі, і за півтори години виконали всі легендарні хіти золотого віку. 


У 2005 р. випущено невеликим  тиражем (120 екземплярів) новий промо-CD сингл  Rebel Yell з обробкою одноіменної песні Біллі Айдола . Назву групи на обкладинці не вказано (якщо не зважати на літеру R). У цьому ж році група знову з'явилась на італійському ТВ (Rete A All Music Channel) у програмі One Shot.

У 2006 р. вийшов сингл з новою піснею Back to Woad  ("До джерел") на вінілі (перші сто платівок - з автографом Фабріса) і CDВ листопаді ROCKETS виступили в Москві на концерті "Дискотека 80-х", організованому "Авторадіо", з піснею Future Game під оригінальну фонограму.

Нарешті, в червні 2007 року вперше  (через стільки років!) офіційно видано перших сім альбомів групи в одному збірнику з великим ілюстрованим буклетом під назвою The Silver Years (7CD box). Фабріс представив нове видання в ефірі програми Soirèe  на каналі RAI DUE.

У листопада 2008 р. ROCKETS знову з'явились на італійському ТВ у ностальгічній музичній програмі Migliori Anni на канале RAI UNO.

Квітень, 2009. Зрештою офіційно видані архівні відеоматеріали группи у складі нового семидискового видання 2DVD/5CD A Long Journey. Також у складі збірника раритетні музичні записи і рідкісні сингли.

Червень, 2009. ROCKETS на італійських ТВ каналах Italia 1 і TVModa, які транслювали захід під назвою "Milano Moda - International Fashion Show 2009".

У серпні  ТВ канал RAI DUE показав запис програми Italia Fan Club Music Awards, де тричі  виступили ROCKETS. Також була виконана  нова пісня  World on Fire.

Жовтень, 2009. Вийшов новий CD-сингл World on Fire.


Червень, 2010 р.  Вийшов італійський музичний журнал RARO зі статтею на чотирьох сторінках, присвячений історії ROCKETS (золоті 70-і та 80-і) разом з детальною дискографією (італійською) альбомів і синглів. 


Листопад, 2010. Перевидано сім класичних альбомів в одній упаковці 7CD box "The Story". Кожен диск - в окремому конверті і містить додатково тексти пісень і фотографії.


Kiev, Ukraine (since 1999)   ROCKETS.COM.UA    E-mail : arracis@arracis.com

При використанні матеріалів сайту посилання на ROCKETS.COM.UA обов'язкове

Внимание! В случае перекрытия русскими бандитами моих страниц по IP полная копия данного сайта будет доступна на http://rockets.atspace.eu

попередній варіант сторінки (не оновлюється)